Sloop & heropbouw
Op onze blog over het verlaagde BTW tarief bij sloot en heropbouw kon je al lezen dat het percentage van 6% voor gans Vlaanderen geldt vanaf 1 januari 2021.
Ook bij projecten
Maar wist je dat ook jij hiervoor in aanmerking kan komen bij de aankoop van een nieuw appartement of nieuwe woning?
Als er aan de voorwaarden van sloop wordt voldaan door de bouwheer, dan kan ook jij genieten van een BTW tarief van 6% in plaats van 21%.
Natuurlijk zijn er wel enkele voorwaarden aan verbonden:
- De koper moet een natuurlijk persoon te zijn.
- De koper moet er zijn domicilie vestigen.
- Het moet gaan om de enige eigen woning van de koper.
- De bewoonbare oppervlakte van het onroerend goed mag maximum 200 m² bedragen.
- De koper moet deze voorwaarden vervullen tot 31/12 van het 5de jaar volgend op het jaar van eerste ingebruikname.
Voor welke appartementen en woningen geldt dit?
Voor meer informatie en de volledige lijst van projecten nodigen wij je graag uit op één van onze 5 kantoren. Maak vandaag nog een afspraak en geniet als eerste van dit verlaagde BTW tarief.