Dit exclusief appartement met zicht op de markt van Geel is uitgerust met duurzame materialen en voorzien van een hoogwaardige afwerking.
Het nieuwbouwappartement betreden we via de leefruimte met veel lichtinval en is voorzien van een parketvloer, tevens is er aansluitend een open keuken.
Deze keuken is nog niet geplaatst en kan nog naar eigen wens aangepast worden binnen het voorziene budget.
De 2 slaapkamers zijn voorzien van een ingemaakte kast en hebben beiden een badkamer en suite! Deze badkamers zijn uitgerust met een inloopdouche, deels met ligbad en lavabomeubel.
Het appartement is voorzien van alle moderne technieken, waaronder vloerkoeling en vloerverwarming door middel van een warmtepomp die thermische energie haalt uit het grondwater. De zonnepanelen zorgen dan weer voor het elektrisch verbruik.
Het domoticasysteem is tevens te bedienen via een app op uw smartphone.
Er wordt een fietsenstalling voorzien op het gelijkvloers.
Troeven:
- Unieke toplocatie in het centrum
- BEN 20 norm
- Screens
- Ventilatie D-systeem
- Regenwaterrecuperatie
- Zeer energiezuinig
Ben je benieuwd en wil je eens komen kijken? Bel ons op het nummer 014 58 02 08.
Alexandre Kaabi
Vastgoedexpert
+32 14 58 02 08
Je ideale woning vinden?
Laat weten wat je zoekt en wij helpen je verder!